Program

Her finner du møter og turer vi har planlagt fremover. Troppen (5. 10. klasse) bruker også Spond.

mai

6-8
fre-søn
Roverlaget

Førerpatrulje tur

9
man
Ekorn

Jeg er beredt

18:0019:00
Speiderhuset (ute)
Maja
9
man
Elg

Godteri møte

18:0019:00
Speiderhuset (inne)
Alle
9
man
Hare

Jeg er beredt

18:0019:00
Speiderhuset (ute)
Marius
9
man
Rev

Jeg er beredt

18:0019:00
Speiderhuset (ute)
Alle
9
man
Ulv

Patruljen planlegger et møte

18:0019:00
Speiderhuset (ute)
9
man
Ørn

Spionmøte

18:0019:00
Sauejordet
Alle
10
tir
Flokken

Flagg, søppelplukking

18:0019:15
Speiderhuset
Stian
15
søn
Roverlaget

Befaring Tredalen

07:0021:00
16
man
Ekorn

Bål- og orienteringsmøte

18:0019:00
Sauejordet
Amalie
16
man
Elg

Førstehjelp

18:0019:00
Speiderhuset (ute)
Alle
16
man
Hare

St.Georg møte

18:0019:00
Speiderhuset (inne)
Leo
16
man
Rev

Bademøte

18:0019:00
Nadderudhallen
Alle
16
man
Ulv

Pakkemøte

18:0019:00
Speiderhuset (inne)
Alle
16
man
Ørn

Kniv og jakt møte

18:0019:00
Speiderhuset (ute)
Alle
17
tir
Roverlaget

17.mai

07:0008:00
Hosle skole
Vi inviterer til 17.mai frokost fra kl.07.00 til kl.08.00. Dette skjer i vaktmesterboligen ved Hosle skole. Flaggheis skjer kl.08.00. Vi håper at så mange som mulig deltar.
21-22
lør-søn
Flokken

Gapahuktur

Kommer
21-22
lør-søn
Roverlaget

Vivil

23
man
Ekorn

Tur til Østernvann

18:0019:00
Østernvannsvingen
Maja
23
man
Elg

Jeg er beredt

18:0019:00
Speiderhuset (ute)
Alle
23
man
Hare

Prank møte

18:0019:00
Speiderhuset (ute)
Marius
23
man
Rev

Skogbruk

18:0019:00
Speiderhuset (inne)
Peter
23
man
Ulv

Spikkemøte

18:0019:00
Speiderhuset (ute)
Alle
23
man
Ørn

Disiplin

18:0019:00
Speiderhuset (ute)
Alle
24
tir
Flokken

Kano

18:0019:15
Kommer
Stian
27-29
fre-søn
Roverlaget

Kanotur

30
man
Ekorn

Kosemøte

18:0019:00
Kalvøya
Amalie
30
man
Elg

Kosemøte

18:0019:00
Speiderhuset (inne)
Alle
30
man
Hare

Kosemøte

18:0019:00
Bærumsveien 200
Leo
30
man
Rev

Kosemøte

18:0019:00
Speiderhuset (ute)
Peter
30
man
Ulv

Bakemøte

18:0019:00
Hos Magnus
Alle
30
man
Ørn

Lekemøte

18:0019:00
Speiderhuset (inne)
Alle
31
tir
Flokken

Orientering

18:0019:15
Sauejordet
Annika

juni

6
man
Roverlaget

Verdenspillet

18:0020:00
6
man
Roverlaget

Lage scetch

20:0020:30
7
tir
Flokken

Avslutning m kano

18:0019:15
Bogstad?
7
tir
Troppen

Verdensspillet

18:0019:30
Speiderhuset (ute)
13
man
Troppen

Pakking til leir

18:0019:30
Parkeringsplassen ved Bekkesuta bibliotek
13
man
Roverlaget

Pakkemøte

18:0020:00